درباره ففو

فشارنده فنر ورزشی يک فنر با دو دسته با طراحی خاص در دو طرف آن می باشد که به راحتی بین دو دست قرار گرفته و فشار داده می شود. اين وسيله می تواند بين دو زانو يا زير پا يا بين سر و زمین نيز قرار گيرد و فشار اعمال شود.

جهت ورزش در منزل وسايل کمی وجود دارند. به منظور رفع مشکل ضرورت وجود وسايلی در منزل که بتواند نياز به حضور در باشگاه را به طور موثری مرتفع سازد، اين دستگاه، ابداع، طراحی و ساخته شد. فشارنده فنر ورزشی(فِفُو) وسيله ای است که بتواند در منزل جايگزين بسياری از لوازم و دستگاه های ورزشی حرفه ای باشگاه ها باشد.

ورزشکار با فشردن اين وسيله در حالت های مختلف ايستاده يا نشسته تنها با یک وسیله می تواند عضله های بسياری از جمله شانه، سينه، کول، زيربغل، شکم، ران، ساق، کشاله ران، باسن، ماهیچه کف لگن و بسياری از عضله های خود را درگير کند که از آن می تواند برای تقليل چربی ها و همچنين حجم دادن ماهيچه ها بهره جويد.

این وسیله توسط دکتر سینا یاوریان طراحی و ساخته شده و به ثبت اختراع رسیده است. ففو که از طریق تقویت عضله ها می تواند حالت درمانی داشته و از مفاصل مراقبت کند از طرف گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران مورد تایید قرار گرفته است.

فرم تماس

  Please prove you are human by selecting the key.

   

  اطلاعات تماس

  دفتر مرکزی: ایران، تهران، خیابان جمال الدین اسد آبادی، خیابان شصت و ششم شرقی، پلاک: ۳، طبقه: دوم، واحد: ۵
  شماره تماس :  ۲۲۱۲۹۲۰۱-۰۲۱
                          ۰۲۱-۲۲۳۴۵۱۰۶
  واتساپ :         ۰۹۳۵۹۲۰۴۱۷۱
  پست الکترونیکی:

  فروشگاه شماره یک

  تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از بزرگراه حکیم، مجتمع تجاری هامون، طبقه همکف، واحد ۱۸
  شماره تماس :  ۴۴۲۳۶۲۵۹-۰۲۱

  واتساپ :         ۰۹۳۵۹۲۰۴۱۷۱

  روز و ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه – ۸ صبح الی ۵ عصر

  • logo-samandehi